Elamuste karbid

Spa Elamuste karp

Karp sisaldab kõike mida vajad üheks lõõgastavaks kohtinguõhtuks. Karbis on maskid nii näole, kätele, jalgadele kui ka huultele brändidelt BeautyPro, BarberPro ja Frudia. Ja seda loomulikult mõlemale kaaslasele. Lisaks luksuslik Organique massaažiküünal, mille abil teineteisele lõõgastavat massaaži teha. Ei puudu ka juhised, et massaaž oleks spa elamuse vääriline! Muidugi on kaasas ka vestluskaart meeldivate jututeemadega. Pärast sellist poputamist tunnete mõlemad end kui uuesti sündinud!

Hind: 59 eurot

Vallatu Elamuste karp

Vallatu elamuste karp sisaldab endas seksikaid voodi aksessuaare, massaažiküünalt, paaride vibraatorit ja vestluskaarti. Tõeliselt nurjatu komplekt, mis aitab teil kaaslasega teineteist nautida ja paremini tundma õppida. Selle seksika kohtinguõhtuga võite viia oma suhte täiesti uuele tasemele.

Hind: 79 eurot

Telli oma Elamuste karp

Tellimiseks täida palun allolev vorm. Saadame sulle seejärel 24 tunni jooksul vastu arve ning peale arve tasumist läheb tellimus töösse. Pakiautomaati paneme karbi 2 tööpäeva jooksul. Ise saab karbile järgi tulla Laagrisse, aadressile Kaselaane põik 8/2, eelnevalt kokkulepitud ajal.