Peopaketid

Siit leiad meie teemapidude paketid. Neid välja mõeldes oleme silmas pidanud erinevaid vanuse- ja huvigruppe – meil on olemas peopaketid alates laste Elsa-sünnipäevadest kuni täiskasvanute kostüümipidudeni. Iga peopaketi rendi puhul saab klient valida kolme versiooni vahel, millest esimene on peotarvete ja dekoratsiooni rent ning kolmas algusest lõpuni peokorraldus. Loodame, et sel moel ei pea ükski pidu kitsa eelarve tõttu põneva isikupärata mööduma ja samal ajal saavad tõelised elamuste gurmaanid igast üritusest minimaalse endapoolse vaevaga maksimaalse vau-efekti.

Millised on meie peopaketid?

Pakume pakette kolmes variatsioonis, et igaüks leiaks just enda soovidele vastava.

Pakett ise tegijale, kes ei taha vaid üheks sündmuseks dekoratsioone osta ning kasutada keskkonnavaenulikke ühekordseid nõusid ega tegeleda ka hilisema nõudepesuga, kuid samas tahab peo korraldamisele ise käe külge panna. Nii saab pidu ilus ja omanäoline, kuid meie elukeskkond veidikenegi vähem saastatud ning korralduse osas mõni mure vähem. Selles paketis sisaldub temaatiliste dekoratsioonide rent. Hind ei sisalda ühekordselt kasutatavaid asju nagu näiteks õhupalle, kõrsi jms. Neid on võimalik lisatasu eest juurde tellida.

Peopakett mugavleja mugavale peopidajale, kes tahab ise leida koha, meelelahutuse ning toitlustaja, kuid ei soovi mõelda dekoreerimisele. Selle paketiga saad alati dekoreerimise, nõude rendi, dekoratsioonide üles panemise ja maha võtmise teenuse.

Lisaks muidugi pakett neile kes soovivad ennast tunda oma peol kui külaline (pakett nautlejale). Kui soovid meeldejäävat pidu, kus ei pea muretsema sellepärast, mida ja kuidas lauale panna, kuidas dekoreerida ning külaliste aega sisustada. Tundub tülikas mõelda kes peseb nõud ja koristab kokku dekoratsioonid siis on see pakett just sulle! Saad siit nii dekoratsioonid, tegevused, vahendid tegevuste läbi viimiseks ning täis-teenuse sündmuse korraldamiseks. Paketi raames aitame leida sobiva peokoha, mõelda välja või leida sobiva meelelahutuse, toome Teie tellitud toidud vajadusel peole kohale, sätime kõik valmis, dekoreerime ruumid ning korjame dekoratsioonid koos mustade nõudega hiljem kaasa. Nii saab ennast enda peol külalisena tunda ja ei pea ise ürituse pärast stressama!

Kui mõttes mõlgub aga pidu, millesarnast me veel korraldanud pole, siis tasub oma ideedega kindlasti meie postkasti maanduda. Napilt miski ei tee meid rõõmsamaks kui uhiuutest ideedest ägedate elamuste loomine!

Tutvu peopakettidega lähemalt