Tüdrukuteõhtu

Et tüdrukuteõhtu korraldamisega kaasnevat stressikoormat kergendada, tuleme suurima heameelega teile appi. Kaunistame peopaiga,
valmistame kaunid personaalsed trükised, soovi korral aitame mängude ja tegevustega, vajadusel sätime valmis ka toidud
ning paneme valmis joogid, nii et saate ise täiel rinnal pidu nautida.

Tüdrukuteõhtu paketid

Isetegija

Paketti kuulub temaatiliste kaunistuste rent ning nõude rent. Meie poolt saate sobivad lehvikud, bännerid jms. Lisaks nõud serveerimiseks, klaasid (mahla- ja šampuseklaasid ning pitsid), suupistetaldrikud. Soovi korral noad, kahvlid ja lusikad. Paketti ei kuulu heeliumiga õhupallid.

Hind: 110 EUR

Mugavleja

Paketti kuuluvad temaatilised dekoratsioonid, nõude rent, trükistel tegevused, personaalne tervitus-silt ning vanne. Lisaks dekoratsioonide üles panemise ja maha võtmise teenus. Dekoratsioonide hulka ei kuulu heeliumiga õhupallid. Mugavleja paketiga kuulub dekoratsioonide hulka ka valgustus.

Hind: 220 EUR

Nautleja

See on pakett tõelistele nautlejatele. Teile jääb vaid ostustamise vaev. Meie aitame leida sobiva peopaiga, toitlustaja, fotograafi, soovikorral lisa meelelahutuse ning välja mõelda tegevused. Võtame meeldivate kohtade hinnapakkumised ning suhtleme pakkujatega teie eest. Kui vaja toome toidud (kasvõi nt e-Selveri tellimuse) ise peopaika ning lisaks peopaiga dekoreerimisele paneme seal külma joogid, sätime valmis söögid. Paketti kuulub korralduse teenus, dekoratsioonid, personaalsed trükised, tegevused ja vanne. Paketti ei kuulu toitlustus/jook ja peopaik ning soovitud lisa-meelelahutus.

Hind: 270 EUR