Piknik

Kas soovid pidada romantilise pikniku kallimaga või korraldada sõbrannadele mõnus brunch rannaliival? Sobiva pikniku saab meilt igaüks. Meie poolt mõnus lauake, pleedid, padjad ja muidugi ei puudu ka dekoratsioonid. Soovi korral paneme valmis soovitud söögid ja joogid, kõlarist ootama mõnusa muusika, süütame küünlad või tulekesed ning teile jääb vaid kohale tulemise ja nautimise “vaev”. Meie piknkikupesad on parimad nautimiseks 2- kuni 16-liikmelistele seltskondadele, kuid soovi korral seame õdusa paiga valmis ka suuremale seltskonnale.

Piknikupaketi puhul sõltub hind peamiselt valitud pikniku paigast ning osalejate arvust. Alates hinnad on näiteks paketi hind kahele osalejale Tallinnas või Raplas.

Isetegija

Selle paketi raames saab meilt rentida vajalikud tarvikud meeldivaks piknikuks. Nõud, laua, pleedid, padjad, küünlad/tulekesed ja muud dekoratsioonid ning need ise soovitud kohas üles seada.

Hind: alates 50 EUR

Mugavleja

Selle paketi raames teeme soovitud kohta valmis teie hubase pesa. Seal ootab lauake, nõud, pleedid ja padjad, tulukesed ning lilled. Soovi korral kõlar, et kuulata muusikat. Söögid ja joogid saate selle paketi raames ise kaasa haarata.

Hind: alates 95 EUR

Nautleja

Selle paketi raames aitame teil välja valida sobiva koha ning leida meeldivad joogid ja söögid. Toimetame kõik ise kohale ja sätime valmis. Kohale jõudes ootab teid mõnus pikniku pesa, valmis sätitud söögid ja joogid, muusikat saab kuulata kõlarist ning soovi korral aitame välja mõelda ka lisa tegevusi. Peale pikniku koristame ise kõik ära. Teie saate tulla kohale ja nautida. Hind ei sisalda sööke ja jooke

Hind alates: 150 EUR

Broneerimiseks kirjuta meile elamustekorraldus@gmail.com või läbi all oleva kontaktivormi.